Červenec 2012

Sorry, but this finished...

27. července 2012 v 0:44 | Vanessa-záskok
*En* to nechtěla psát, ale já si myslím, že byste to měli vědět, protože tento blog má podle mě dobrou pověst a lidi sem rádi chodí...napíšu to za ní...
*En* se rozhodla s tímto blogem zkoncovat...nevidím důvod, ale je to tak, pokud si myslíte, že jsem jí do toho vlezla, nabourala jsem se a napsala tento článek, tak to není pravda. *En* má se mnou blog ►zde◄ Pokud máte na ní či na mě dotazy, tak to tam napište...je mi to líto, ale je konec...*En* už se zřejmě nevrátí a já o Sims nemam ani páru, takže jako fakt sorry.:D *En* má i svůj vlastní blog (stejně jako já :D mam jich hodně, ale nejhlavnější najdete zde), ale nechce abych se tady o tom vyjadřovala, možná že jí někdy v blogovém světě najdete, ale nevím, nevím...
I pro mě je to velká a především smutná novina, ale je to rozhdonutí *En*...
Sbohem....
Zpráva od *En*: Slibovala jsem čokoládu, ale ta už nebude...:'( JAko vzpomínku vám tady Vanessa vybrala ilustrační obrázek/ úvodník na rozloučenou...:) (Vanessa: řikala mi to na skypu :DDD)

Sorry...

24. července 2012 v 15:41 | *En*
V první řadě bych se chtěla omluvit, že nejsem tak aktivní, ale mám ještě jeden blog a tak to moc nestíham... :/
Ale teď se jdu vrhnout na focení Čokolády :) Ještě teda nemám hotové ani kulisy, ale zkusím to do zítra zveřejnit ;) Těšíte se? :)
Tak zatím papa :))

Wanna be an aff?

21. července 2012 v 0:10 | *En*
Chceš být moje aff, aneb spřátelený blog? Není nic jednoduššího, než se zapsat! Pokud budeš splňovat pravidla, beru tě ;)

PRAVIDLA
1. Budeš obíhat alespoň jednou do týdne. (Jasně, že jsou i vyjímky, kdy nebudeš, ale snaž se prosím)
2. Do komentářů nebudeš psát nic na způsob "Ahoj obíhám, pěkný článek :)"
3. Pečlivě vyplníš přihlášku
4. Na blog si dáš nějakou klikačku, nebo odkaz, aby bylo vidět, že nás opravdu máš v affs ;)

PŘIHLÁŠKA
1. Přezdívka
2. Blog
3. Souhlasíš s pravidly?


3. design - Wood? Why not?

20. července 2012 v 15:53 | *En* |  Designy blogu
Asi určitě jste si všimli, že je tady na blogu nový design. Ani nevím, jak mě napadlo dřevěné téma :D Blog jsem celý kompletně předělala. A Vaše reakce? Líbí se Vám? :)) Já jsem s ním nadmíru spokojená :)

Doba výroby: S popisky 2,5 hodiny
Doba nastavování: 1,5 hodiny
Autor: *En*
Siminka: Anne
Spokojenost: 100%
IKONKA

Site info

20. července 2012 v 12:00
VÍTEJ NA BLOGU ENY-SIMS3!
Blog byl založen 25. června 2012 jednou adminkou, která stále zůstává sama a v budoucosti to nechce měnit. Její přezdívka je *En* a v blogovém světě jí pod jinou přezdívkou nenajdeš ;) Mimochodem, najít jí můžeš samozřejmě na tomhle blogu a na blogu o-u-r-graphic.blog.cz, který má se svojí kamarádkou, pod přezdívkou Vanessa.

Krátká historie: *En* si ve svých 7, nebo 8 letech stáhla, no, vlastně spíš požádala tátu, aby jí stáhnul The sims 2 roční období. Jak k tomu přišla? V časopise uviděla reklamu na nový dodatek k sims 2, a sice roční období a zaujalo ji to tolik, že okamžitě volala tátovi, aby jí hru jak už bylo řečeno stáhnul. Když si poprvé simíky zahrála, byla štěstím bez sebe a chtěla mít všechny dodatky. Když už měla všechny stáhlé, strašně se těšila na nové a nové. A najednou
Přišla první upoutávka na The sims 3 a jak byla *En* natěšená, přestalo jí sims 2 bavit.

Po dlouhém čekání na Sims 3 se *En* konečně dočkala! The sims 3 už neměla stažené, ale normálně koupené. Hrála simíky pořád, ale jednoho dne už jí prostě přestali bavit a asi rok je ani nezapla. Takhle se stalo 3x, ale snad už jí bavit nepřestanou :)

A abychom se dostali k tomu, proč vlastně existuje tenhle blog. Ta dívčina neměla ani ponětí o tom, že existují nějaké blogy, ale když jednou hledala nějaké návody, úplně dole na stránce ji zaujal nápis, chcete také blog? Okamžitě si odpověděla. ANO! A tak na to tlačítko klikla a blog měla po chvíli založený. Dávala tam fotky ze hry a cheaty, nic jiného. Jako design měla šablonu od blog.cz a návštěvníci? Maximálně 3 za den. Jí to ale vůbec nezajímalo. Dělala to proto, že jí to bavilo a hlavně se cítila strašně zodpovědně a musela každý den vydat jeden alespoň příspěvek, aby nezklamala své čtenáře.

Potom zase přišla dlouhá éra toho, kdy jí sims nebavilo, ale když si jednoho dne znovu prohlédla blogy a četla si komixy, najednou měla spoustu nápadů, co by dělala, kdyby takový blog měla i ona a proto do toho šla znovu, tentokrát s přezdívkou *En*

Četl jste to vůbec někdo? :D

Graphic

20. července 2012 v 2:32 | *En*
Tady na blogu moc grafiky nenajdeš... Sem tam nějaký volný lay, oddělovče, nápisy apod., ale nic převratného.
Jestli chceš více grafiky klikni -sem-
Je to můj druhý blog ;)


GRAFIKA TADY NA BLOGU

Adminka *En*

20. července 2012 v 1:36
Jméno: Nikola
Přezdívka: *En*
Datum narození: 9.7.
Bydliště: Plzeň - město
Oblíbené jídlo: Pizza :D
Oblíbené pití: Coca Cola(ano, stravuji se velice zdravě :D)
Oblíbený film: Ďábel nosí Pradu, Titanic, Twilight saga
Oblíbená barva: Žůžová ♥
Barva vlasů: Světle hnědá s blonďatym melírem
Barva očí: Hnědá
Koníčky: Latinsko - americké tance ♥
Životní cíl: Stát se dětskou doktorkou, nebo modelkou :D
Oblíbené moto: Moudrá žena opustí chlapa dřív, než by měl opustit on jí (Marilyn Monroe)
Vzor: Agáta Hanychová, Marilyn Monroe


Aha, aha...

19. července 2012 v 13:11 | *En*
Takže, asi jste si všimli, že zmizely všechny popisky v menu a VŠECHNY obrázky. Ano, ano, jen do mě. Jsem ta nejdementnější kráva, když si smažu z galerie všechny obrázky s tim, že na blogu zůstanou. :D A ano, v počítači jsem si je taky smazala :/ :D Uložený mi zůstal jenom 1. den Britney Fox (tzn. bez úvodu), první díl Čokolády a nafocená Megan ke stažení.
Takže co teď? Je nesmysl nechávat tu články bez obrázků, takže ty které mám uložené doplním, nafotím úvod k Britney Fox (tzn. její dům a jí samotnou) a potom ty dva návody. Taky musim udělat nové popisky do menu. A když už budu v tom předělávání, možná udělám nový design ;)
Zatiiim ;)

Hlasujte v soutěži

19. července 2012 v 12:03 | *En*
Na blogu simici25.blog.cz je soutěž o nejhezčí letní fotku, tak kdyžtak zahalsujte.
Na soutěž se dostanete kliknutím na obrázek ;)