Site info

20. července 2012 v 12:00
VÍTEJ NA BLOGU ENY-SIMS3!
Blog byl založen 25. června 2012 jednou adminkou, která stále zůstává sama a v budoucosti to nechce měnit. Její přezdívka je *En* a v blogovém světě jí pod jinou přezdívkou nenajdeš ;) Mimochodem, najít jí můžeš samozřejmě na tomhle blogu a na blogu o-u-r-graphic.blog.cz, který má se svojí kamarádkou, pod přezdívkou Vanessa.

Krátká historie: *En* si ve svých 7, nebo 8 letech stáhla, no, vlastně spíš požádala tátu, aby jí stáhnul The sims 2 roční období. Jak k tomu přišla? V časopise uviděla reklamu na nový dodatek k sims 2, a sice roční období a zaujalo ji to tolik, že okamžitě volala tátovi, aby jí hru jak už bylo řečeno stáhnul. Když si poprvé simíky zahrála, byla štěstím bez sebe a chtěla mít všechny dodatky. Když už měla všechny stáhlé, strašně se těšila na nové a nové. A najednou
Přišla první upoutávka na The sims 3 a jak byla *En* natěšená, přestalo jí sims 2 bavit.

Po dlouhém čekání na Sims 3 se *En* konečně dočkala! The sims 3 už neměla stažené, ale normálně koupené. Hrála simíky pořád, ale jednoho dne už jí prostě přestali bavit a asi rok je ani nezapla. Takhle se stalo 3x, ale snad už jí bavit nepřestanou :)

A abychom se dostali k tomu, proč vlastně existuje tenhle blog. Ta dívčina neměla ani ponětí o tom, že existují nějaké blogy, ale když jednou hledala nějaké návody, úplně dole na stránce ji zaujal nápis, chcete také blog? Okamžitě si odpověděla. ANO! A tak na to tlačítko klikla a blog měla po chvíli založený. Dávala tam fotky ze hry a cheaty, nic jiného. Jako design měla šablonu od blog.cz a návštěvníci? Maximálně 3 za den. Jí to ale vůbec nezajímalo. Dělala to proto, že jí to bavilo a hlavně se cítila strašně zodpovědně a musela každý den vydat jeden alespoň příspěvek, aby nezklamala své čtenáře.

Potom zase přišla dlouhá éra toho, kdy jí sims nebavilo, ale když si jednoho dne znovu prohlédla blogy a četla si komixy, najednou měla spoustu nápadů, co by dělala, kdyby takový blog měla i ona a proto do toho šla znovu, tentokrát s přezdívkou *En*

Četl jste to vůbec někdo? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 20. července 2012 v 13:45 | Reagovat

Há, já to přečetla úplně celý! :D A dík, žes mě tam zmínila :DD

2 *NessinQa *NessinQa | Web | 21. července 2012 v 17:51 | Reagovat

nádhernej blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama